Toto je WEB v novém kabátu.
Níže je vysvětlení a základní informace.

MOŽNÁ DELŠÍ, ALE MYSLÍM, ŽE POTŘEBNÉ

MUDr. Václav Lukáš - to jsem já, klidně pište
MUDr. Václav Lukáš - to jsem já, klidně pište
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

   V letech 2008-2009 mě opakovaně zákeřně a nekompromisně přepadla cévní mozková příhoda (CMP, mrtvice, iktus, "pepka",...).
Praxi neurologa mi nemoc už nedovolila a proto jsem alespoň založil web (odkaz je níž). Snažím se touto cestou pomáhat lidem, kteří byli a jsou touto nepříjemnou nemocí postiženi.
    Myslím si, že za dobu od roku 2012, kdy web funguje, pomohl mnoha lidem 
cennými radami v orientaci v této nelehké situaci a tolik potřebnou psychickou oporou (podle statistik Webnode desetitisíce ročně). 

  Řekl jsem si ale, že potřebuje trochu "oživit a zmodernizovat".

    Na stránky jsem napsal poměrně velké množství článků, které se většinou věnují cévní mozkové příhodě, převážně stavům po ní, rehabilitaci a všem tématům s ní spojenými, včetně dalších nemocí, které způsobují poškození mozku. Úroveň článků hodně odráží můj tehdejší zdravotní stav. Přestože bych teď možná ledacos formuloval trochu jinak, nemíním je moc upravovat.
Byl jsem to já, jak jsem bojoval s nemocí a také se mnozí asi uvidí, protože si procházejí podobnými stavy a situacemi jako já dřív.
   Články jsem psal a psát budu srozumitelnou řečí, ne "doktorštinou" tak, aby byly co nejvíc srozumitelné. Je tedy možné, že se některé výrazy, obraty a formulace nebudou zdát přesné (správné) mým kolegům.
    Motivací ke změně je také nový editor webnode a jeho lepší možnosti. Jen trochu trpělivosti. Bylo mi sedmdesát a tak sblížení s ním bude možná lopotnější.
    Diskuzi, kdy jste se ptali přímo mě, vyměňovali jste si zkušenosti navzájem, považuji za velmi cennou. V novém webu není ve stávající podobě zatím technicky možná. Umožním ji vložením dvou "nástrojů". Jde o DISQUS, jehož prostřednictvím budete moci psát přímo, nebo se mě budete mít možnost zeptat prostřednictvím Formuláře do mého mailu, aniž by byly prozrazeny Vaše osobní údaje. Obojí jsem umístil na stránku DISKUZE, DOTAZY.
   Starší diskuze a všechny články budou dostupné ze stránky "PŮVODNÍ WEB" z menu těchto stránek. Proto budu psát hlavně nové články a postřehy z mé více než desetileté pouti pacienta po CMP. Některé, podle mě dost důležité články přenesu do "nového webu". Původní web je ale stále přístupný.

MUDr. Václav Lukáš, dr(zavináč)pomrtvici.cz,
+420 775 5415424, www.pomrtvici.cz