Nová úroveň - tříkolka AZUB

19.04.2024

Proč ji chtít?
Jak by řekli mnozí z nás:
"Je to úplně novej level"!
Miloval jsem pohyb, sport.
Ale, když vás přepadne mrtvice - cévní mozková příhoda, je to pořádná facka, která zanechá následky.
Ti, co mají více štěstí, přežijí tak, že mohou cvičit na různých rotopedech a motomedech. Vzpomínají a sní třeba o volné jízdě na kole.
Ten pocit, když se můžete pohybovat samostatně, bezpečně a volně, nelze ničím nahradit. Proto setkání s firmou AZUB považuji za něco výjimečného. AZUB  mi zapůjčil tříkolku a já jsem jim velmi vděčen.
   Můžu se projet s kamarády prakticky kamkoliv. Můžu jet sám. Můžu jet, kam chci. Prostě můžu. A nikoho k tomu vlastně nepotřebuji. Možná jen, když nasedám a vysedám.
   
Tříkolka se skvěle ovládá a má jednoduše ovladatelnou přehazovačku i elektromotor, takže jsem schopen pokořit i větší kopce jako dřív, když jsem byl fit.
   Výjimečnost firmy je v tom, že
umí přizpůsobit ovládání tříkolky vašemu hendikepu. Máte-li horší třeba levou stranu, vše důležité dají doprava. Stačí se domluvit. Nedělají jen kola, ale i tuto parádní pomůcku k lepšímu žití. Umožní prožít to, co si člověk myslel, že už nepůjde. . . . PŮJDE.
Je to skvělá rehabilitace. Nejen fyzická, ale i psychická. Tak to cítím já, protože jsem měl rád aktivní sport a touto tříkolkou jsem doslova "procitl".
Jaro je tady, tak máte šanci.
Zajeďte se podívat na Albertov a vyzkoušejte ji. 
MUDr. Václav Lukáš