To si nenechte ujít. Určitě si to přečtěte!!!

19.09.2013 11:03

Obnova polykacího reflexu.

Dnes se s námi Pavel S. podělil o parádní zážitek. Vítězství vůle, víry a vytrvalosti. Je nádherným příkladem toho, že člověk by měl bojovat. Na rozdíl od sportovního zápasu nikdo neví, jak dlouhá "hrací doba" nás čeká. Jak dlouhé "prodloužení". Resp. stále máme šanci "vstřeli vítězný gól":

------------------------------------------------------------------------------------------

Datum: 18.09.2013 | Vložil: Pavel S.

Dobrý den. Dne 23.7.2013 se mi po 20měsících a 19dnech obnovil polykací reflex. Dne 4.11.2011 jsem prodělal těžkou CMP, při které jsem přišel o polykací reflex a byla mi dávána minimální naděje na jeho obnovení. Přesto jsem se nevzdal a vyzkoušel jsem snad vše co šlo a polykání se díky bohu obnovilo.

Píši to proto, aby se ostatní nevzdávali a byli trpěliví i když z vlastní zkušenosti vím že je to hrozně těžké.

Více zde: https://www.pomrtvici.cz/otazky-a-odpovedi/

------------------------------------------------------------------------------------------

Odpověděl jsem:

To je úžasná zpráva. Moc Vám gratuluji. Další příklad toho, že se člověk nemá vzdávat. Jak píšete, je to "hrozně těžké", minimálně velmi otravné. Je nutné být nesmírně trpělivý a vytrvalý. Vědecké závěry jsou vědecké závěry, předpoklady jsou předpoklady, ale lidská vůle a odhodlání jsou nepřekonatelné. Pokud je použijeme správně a věříme (si).

Více také: https://www.pomrtvici.cz/news/neuroplasticita-flexibilita-mozku/

Děkuji za tento příspěvek. Pomůže ostatním v jejich boji a posílí naději, která "umírá poslední". Nevzdávat! Nevzdávat! Nevzdávat! Nevzdávat! Nevzdávat!

Děkuji

 

luk