Péče, rady z Vaší praxe i z mých zkušeností

02.02.2013 13:08

Milí přátelé ,

stránky pomalu bobtnají, blog se rozrůstá o nové články. Je příjemné, že mé snažení padá na úrodnou půdu (lidí, kteří jsou ochotni se zastavit, poslouchat, přemýšlet a poté třeba i pomoci  přibývá).

Proto se domnívám, že bych mohl soustředit Vaše případné rady, postřehy a ty bych poté uspořádal a 'učesal' do jediného dokumentu. Ten by pak pomáhal všem "polapeným", ale i těm, kteří jsou ochotni pro sebe vykonat něco preventivně.  Chci jej koncipovat obdobně, jako tento web- tzn. části, věnované  informacím, zkušenostem, radám, užitečným odkazům  a všemu, co může posílit. Hodně bych ho doplňoval o odborné neurologicko-rehabilitační poznatky a o praktické rady sestřiček, které o těžce nemocné pečují.

Protože se domnívám,že je to smysluplná snaha, budu vděčen za každou připomínku, či pomoc.

Na seskupení materiálů si dávám čas do konce března, konkrétně do 24.3. 2013. To bude první výročí existence tohoto webu.  Prosím tedy, budete-li mít chuť a odvahu jakkoliv  pomoct, napište mi na mail a ev.delší text dejte do přílohy. Anonymitu, tedy, jak se říká 'ochranu osobních dat',  bych pochopitelně dodržel. Cenné jsou i příběhy, kterých jsme již také, díky stránkám, pár zažili. I za nové budu rád.

luk