Ochranná křídla- někdo říká STRÁŽNÍ ANDĚLÉ

01.09.2012 20:44

Neočekávte nic nadpřirozeného. Bytosti, či entity, které by nám měly být příznivě nakloněny. Většina lidí, i ti nemocní, kteří v ty nadpozemské nevěří, možná měla možnost se s nimi setkat.

   Mám na mysli naše nejbližší, co nás "drží nad vodou", příjemný a šikovný zdravotnický personál, ale také naše spolupacienty. O těch bych se chtěl zmínit.

   Moc pro mne znamenali a nadále znamenají. Nejen, že mi pomáhali s čímkoliv na pokoji, když nebyla po blízku sestřička nebo sanitárka. Zásobovali ale i příhodami ze života, dobrou náladou. Jejich historky někdy prosvítily celý pokoj a člověk pak neměl moc času myslet na nepříjemnosti. Některé nejlepší, pokud si je pamatuji, Vám samostatně převyprávím. Také jsem rád přidával něco dobrého. Dříve, na můj nádech před vyprávěním, mí kamarádi reagovali skoro zoufalým výkřikem:"Aha, tví spolužáci z gymplu". Velmi rád jsem totiž čerpal ze "studnice zážitků" ze studií na gymnáziu i lékařské fakultě. A že jich je.                                                                                                                       Protože osud si s námi zahrál trochu nešetrně, přeji takovéto anděly všude okolo VŠEM.

 

luk