Blog se rozjel

12.12.2012 12:00

"Čtenost" je pěkná, diskusní příspěvky jsou k věci. Je vidět, že čtenáři na toto téma příliš zvyklí nejsou. Jinde se spíše řeší (někdy dosti zle) politické otázky, rozkrádání státu a často i "velmi závažné problémy" vztahů některých celebrit.To pak diskuse připomíná přestřelku na divokém západě (je fakt, že naše politická scéna se desperády a pistolníky jen hemží), nebo . . .  bulvární deník. 

Diskusní skupina na mém blogu se teprve vytváří. Většina reakcí je moc pěkná. Je vidět, že mnoho lidí si podobnými překážkami života prochází také. Jen se o tom příliš nemluví. Myslím, že provozování "našich" stránek a blogu mnohému prospěje a pomůže. To "našich" . . . v uvozovkách . . .  myslím tak, že každý Váš příspěvek, zkušenost, rada, či pomoc jsou prospěšné. Díky Vaší pomoci se tak stávají blog i web lepšími a můžeme tak ledacos i ovlivnit. Až se mi podaří ještě zřídit tu plánovanou nadaci s cílem pomáhat lidem s poškozením mozku, bude dobře. Třeba se nám podaří ještě více

Už jenom to, že si někdo přečte o pocitech nemocných a jejich příbuzných, může to trochu poodkrýt zoufalství  "zúčastněných". Musí ale naslouchat.

Mnoho sil a štěstí všem

 

luk