Vaše zkušenosti a rady

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 01.06.2018 | Vložil: AlbertImads

The prostate is an essential portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections from other regions with the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal from the prostate defect accompanied by making use antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to determine the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some with the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations per week will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to look at to ensure a proper prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to go for prostate examination at least once a year.

Víte, co jsou elektrické skútry pro seniory a tělesně handicapované?

Datum: 21.04.2017 | Vložil: Petr Korbelář

Tyto elektrické skútry slouží pro hůře se pohybující nebo vůbec nechodící spoluobčany. Elektrické skútry se ovládají rukama a dokonce jsou přizpůsobené jenom na ovládání jednou rukou.

Na tyto skútry není potřeba řidičské oprávnění, protože to nejsou dopravní prostředky, ale kompenzační pomůcky pro seniory a tělesně handicapované.
Můžete se na nich pohybovat na chodnících, přechodech pro chodce i na silnicích při dodržování bezpečnosti a pravidel silničního provozu.

Elektrické skútry se využijí k návštěvám doktorů, přátel, obchodů, restaurací, k výletům do přírody apod. Tyto vozíky nás vrátí zpět do plnohodnotného života. Jsem vozíčkář a elektrický skútr používám již 12 let.

Zcela zdarma se na mě můžete obrátit na tel. 420 739 611 249 (stačí prozvonit, zavolám zpět), emailem na adrese: korbelar.petr@seznam.cz nebo na skype: korbelar1. Prohlédněte si naše stránky: https://www.skutry-pro-postizene.com

Na nákup elektrického skútru už nejste sami!

má to ešte vôbec význam?

Datum: 17.08.2016 | Vložil: Ivica

mozgovú príhodu som prekonala v r.2011,,čiže je to 5 rokov,,,,,mám ľavostrannú hemiparézu a na ľavej uke ,,ktorá je vytočená,,,,,zväčša smerom do vnútra,,,,cítim spazmatickú bolesť ,,hlavne ráno,premýšľam,že či s tým niečo dokážem urobiť a,že či mám význam cvičiť.... s našou slovenskou zdravotnou starostlivosťou je to dosť zlé,,,,ale tu vidím príspevky ,že aj po tom roku sa to ešte vyplatí

koleno

Datum: 14.11.2015 | Vložil: honza

zdravím,
jsem 4roky po cmp v chodím, řídím etc jen pajdám a bolí mě lené koleno, byl jsem na operaci chřupavek , neníte co s tím? Když jdu tak levou /postiženou nohu blbě propínám

deda mel mrtvici

Datum: 01.06.2015 | Vložil: petra

Dobrý den, před chvílí mi odvezli dědu do nemocnice. Upadl v ložnici a nemohl se zvednout. Když jsme ho dostali do postele, tak měl spadlý levý koutek. Záchranka přijela do 10 minut od doby, co se mu to stalo. Vůbec nemohl mluvit, jen něco drmolil.. levou ruku ani nohu nemohl zvednout, vůbec s nimi nedokázal pohnout. Dali ho na JIP a říkali, že je jeho stav vážný, že stále krvácí do mozku :-(. Dedovi je 78 let. Máte někdo zkušenosti s takovou mrtvici? Nevíte jak dlouho bude v nemocnici a jaké by mohl mít následky?... Děkuji :(

zhoršení

Datum: 07.04.2015 | Vložil: honza

Jsem po cmp, už 6 let, levou ruku jsem už rozhýbal a ted se náhle vše vrátilo zpět, bez bolesti hlavy, ruka sevřená v pěst bez pohybu, mám se znepokojovat, či je to běžné?

let letadlem

Datum: 16.03.2015 | Vložil: Jiří

Jsem tři měsíce po lehké mozkové příhodě a mám letět do USA.Mám se letu obávat,nebo ho vzdát...

maminka 68 let

Datum: 23.10.2014 | Vložil: Lenka

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou, moje maminka prodělala CMP před 3 měsíci, první měsíc byla ne neurochirurgii a pak jsem si ji vzala do hospicu, kde pracuji a mohu se jí více věnovat. Pohybově je v pořádku, ale jen na posteli, čtyřikrát v týdnu za ní dochází rehabilitační sestra, ale spolupracuje někdy méně a někdy více, je stále velmi spavá, někdy spolkne léky dobře, jindy vůbec, s jídlem je to také katastrofa, jí strašně málo a pokud více, pak zvrací. Samotnou ji ani nenapadne otočit se na bok, vzpomene si, co bylo dávno, ale co se stalo před chvílí, nebo kdo za ní byl na návštěve vůbec. Nevíme si s ní rady, stále doufáme, že se vše zlepší, ale je tak nějak bez zájmu. Jsou to už 3 měsíce. Děkuji moc za Váš názor. L.

Re: maminka 68 let

Datum: 06.08.2016 | Vložil: Ivanka Burešova

Co dal Leva noha neni stále v pořádku

Hlavní je to nevzdat

Datum: 15.10.2014 | Vložil: Martin

Dobrý den.
mám za sebou CMP od 22.12..
Dnes už si dělám legraci a tvrdím, že jsme jen hledal způsob jak strávit vánoce v posteli.
Samozřejmě realita byla jiná ve svých 41 letech jsem zkolaboval doma před dětmi a rodinou.
Měl jsem velké štěstí, že bydlím blízko nemocnice s iktovou jednotkou, že na urgentním příjmu sloužil neurolog a že záchranka u mně byla během několika minut.
Přestože z počátku mi léčba ne a ne zabrat, tak se nakonec podařilo.
Po levostranném ochrnutí dnes téměř není známka.
Snažím se se současným stavem sžít a nepoddat se.
Nikdy jsem nic nevzdával a nepoddal jsem se ani CMP.
Začal jsem se víc hýbat (i když začátky byly strašlivé).
Chodím, běhám, plavu a poslední měsíc i navštěvuji fitcentrum.
Celkově mi pohyb neuvěřitelně pomáhá.
Zjistil jsem, že když se dva dny "nehýbám", tak se mi zhoršuje stav a to jak fyzicky, tak hlavně psychicky.
Problémy s pamětí a zapamatováním si kompenzuji užíváním Pirabene a Ginkopřípravků.
V prvním možném termínu jsem se vrátil do zaměstnání.
Snažím se nemyslet na to co se mi stalo.
Kompletně jsem změnil přístup k životu (asi jako každý po CMP).
Protože jsem chlap a u nás dochází i k silným změnám osobnosti, tak to se mnou doma neměli lehké.
Ale ať se děje co se děje ani na okamžik jsem si nepřipustil, že bych nebojoval a nesnažil se nejen dostat zpět do života, ale naopak žít lépe než před tím.
Chci vám všem popřát ať se vám daří se s tou potvorou pořádně porvat. Je to náš (myšleno váš) život a přestože ona se snaží nám ho ztížit, tak když v sobě najdeme sílu, tak ji zdoláme.

Záznamy: 1 - 10 ze 85
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek