Nereaguje

Datum: 15.01.2017 | Vložil: Mirka

Dobrý den,
můj tatínek 50 let, prodělal v pondělí 9.1.2017 mrtvici,nezavolal si sanitku hned ale asi až po 3 dnech co mu pořád nebylo dobře.Myslel si asi, že má chřipku, byl nachlazený už po Vánocích. Takže na iktovou jednotku ho neodvezli,ale leží na ARO. Po 7 dnech má kolísavý tlak, moc nereaguje. Nereaguje tzn.,ze pokyn typu vyplaznout jazyk, zvednout ruku to mu moc nejde. Je ochrnutý na pravou čast tela. Když jsem za ním byla na návštěvě i s mamkou po 3 dnech od toho neštěstí, tatka nás poznal, celej se rozzářil a myslím si že vnímal co jsme mu říkali.Pusinkoval nás a dělal srandičky, smál se, tak jak to, že ted nereaguje? Jsou zákazy návštev do nemocnic kvuli chripkove epidemii, měli jsme na ten jeden den vyjímku a od te doby jsem ho nevidela. Může to být i tím že je třeba smutný, deprimovaný atd? A pane doktore dokaže zas chodit? Neví to nikdo já vím, ale strasne moc doufám, že to bude zase dobré. Jsme z toho všichni úplně neštastní. Já nemuzu delat nic než jen myslet na tatky. Kam ho převest aby měl tu nejlepsi a 100% péči aby nic nezanedbali? Ano, musí ted ležet na ARU, rehabilitace probíhají....ale mám pochybnosti, bojím se co bude dál.Jeden doktor mě do telefonu řekl, že asi nebude moct chodit, že je to asi jisté a když jsem tam pak volala za hodinu znova uplne vynervovana, že tohle přece nemůže být pravda, tak mi doktorka zas jiná do telefonu řekla, že to nemůžou s jistotou říct, že vlastne neví nic jiste, že to chce čas apod. Tak v jednu chvíli mě reknou že nebude chodit a pak zas ze neví? Co to je? Ztratila jsem k nim absolutní důvěru, co mam dělat, trvat na tom že chci aby byl tatka převezen? Ale kam? Ke Svate Anne, když ho v Bohunicích odmítli? Prosím pomozte, poradte...Děkuji

Přidat nový příspěvek