Paní Anička

Datum: 15.09.2013 | Vložil: renata

Dobrý den,náhodou jsem našla vaší stránku a začetla se do příběhu paní Aničky.Chci paní dodat odvahu a napsat jí at se nebojí vzít maminku domu.Při čtení jejího članku jsem se vrátila v čase a prožívala vše znovu.Pečuji o maminku od roku 2009.Prožívala jsem doslova to sama.A to mamince bylo 63 let a prý je stara aby s ní něco dělali.Maminka mě také s plačem prosila že chce domu.Dala jsem v praci výpověd a to dnešní doby o ní pečuji.Nebudu vám lhát,že je to lehké.Mám dny kdy si říkám.že to už nezvladnu.Po večerech kdy mě máma nevidí si i poplaču,ale ráno vstanu a máma mi řekne Mám tě strašně moc ráda.A proto se o tu maminku budu starat dál.Maminku miluji.Paní Aničko napíši vám jen to rozhodujte se srdíčkem.Mě nikdy nezklamalo.Ještě podotýkam maminka neměla vůbec chodit a jen hledět do zdi.Ted spolu chodíme sice jen po bytě a přes den chodí normalně na toaletu a na noc pleny.Dívame se s polu na televizi.Akorát máme problém s řečí.Ale dokáže mi říct že mě má ráda a tak stejně mě dokáže i zeřvat.Ale obě jsme na stejné vlně a tak se tomu začnem smát.Tak neváhejte a maminku si vemte domu.Uvidíte,že doma se vám bude dělat po kručkách pokroky a vy budete mít dobrý pocit co pro maminku děláte.Držím palečky a bojujte.

Přidat nový příspěvek