jupíjou..a jsme doma

Datum: 18.11.2012 | Vložil: Anička

Tak už týden mám maminku doma.A ejhle mamka baští a povídá a snaží se cvičit.Trénujeme psaní čtení počítání.Máme doma takovou malou nemocnici a školičku s tělocvičnou zároveň.Chci všem říci nebojte se vzít si své milované domů.Pravda je uznávám,že první dny tedy spíše noci jsem probděla strachy abych něco nepřeslechla kdyby náhodou.K posteli jsme pridelali zvonek abychom mohli kdykoliv pribehnout za mamkou.Jediné co nás trápí jsou noční můry maminky.V noci se jí často vrací tvrdé zacházení.A povídá o tom.Má strach aby nemusela znovu do nemocnice.Pravda je,že se změnila ve výrazech je hrozně sprostá ale zároveň dělá samé legrácky.Ke všemu má připomínky kterým se opravdu od srdce zasmějeme.Jinak musím říct na to,že se jí přidružila cukrovka astma a spoustu dalších neduhů.Zvládáme to snad dobre.Je zapotrebi hodne trpelivosti pochopení a lásky.Vypadá,ze je stastna a to je ta nejvetsi odmena.Na to,ze nam nedavaji takrka zadnou nadeji tak se mi tomu ani nechce verit.Zda se,ze je den za dnem lepsi.Dokonce ji vcera manzel na voziku u stolu umoznil aby zadelala na testo na buchtu sice byla mouka vsude ale ta radost za to stala. byla hrozne stastna.i presto,ze jedna ruka vubec nefunguje.Co se tyka myti radeji mejeme uz jen na posteli.Dá se opravdu velmi slusne umyt clovek i na posteli zvladame myt vlasy.Meli jsme totiz pujcene kreslo do vany ale nedoprucuji nikomu predcenovat sve sily.Opravdu je mozne zajistit super hygienu bez vany.Jedine pokud mate doma sprchovy kout.Urcite se jeste ozvu.Ted teprve po tydnu jsem si opravdu v klidu sedla ale vicemene kvuli sve vlastni nejistote a strachu abych neco nezanedbala.Jsem asi priliz uskostliva.Jenze po tom vsem co mame za sebou mam asi trosku narok.Kazdopadne dekuji Pane Doktore diky vasim radam a podpore jsme to dotahli uspesne domu.Tak jen doufam,ze se mamce povede dobre a ze ty prognozy odvane cas..Vsem jeste jednou opravdu preju aby meli hodne sil a nebali se bojovat verte,ze kazdy maly posun byt sebemensi je uzasnou odmenou.

Přidat nový příspěvek