A zase další problém..

Datum: 03.11.2012 | Vložil: ANIČKA

Tak zase píšu.Jde o to,že teď se nám stala další závažná situace.Maminku máme po tom všem na jedné rehabilitační LDN.Bohužel s ní necvičí protože dle lékařů už to nemá smysl.A tak si chci maminku vzít domů.Problém je,že leda na revers.Jde o to,že maminka prostě odmítá spolupráci s nima co se týká potí i jídla a teď už i komunikace.Na otázku: Mamko proč neposloucháš sestřičky?Odpověď:Oni mi to pití lejou tak rychle do krku,že bych se utopila.necvičí se mnou,že je to zytečný.jídlo je moc slaný.nemluvím proto,že si s nima nemám co říct....A tak bychom pokračovali do rána.Už jsem v zoufalé situaci.Opět jsme ve fázi kdy je nutné přesvědčovat personál o jejím fungování.Když jsem dnes při odchodu hlásila kolik vypila šli do vrtule a nemohli tomu věřit,divili se,že mi snědla celou večeří.Nutno dodat k tomu rehabilitování-prý je to zbytečné kvůli tomu jaký má těžký následky ochrnutá celá strana a zasažená velká část mozkové hemisféry.tak proč ji tam budu nechávat.Od chvíle,kdy se dostala na normální pokoj usiluju o zrušení její cévky.Bylo mi vysvětleno,že vzhledem k počtu pacientů by se sestřičky uběhali kdyby měli každýmu vylévat mísu.Mamka si ale umí říct když chce na záchod.Bohužel k cévce přibyla i plena.Na otázku proč tedy jen nenechají plenu?Bylo mi řečeno máme jich málo a opět by jsme se uběhali.Už mi dochází síly.Víte proč??Už začínají mít podezření na zánět močových cest.A při jejím stavu to tedy není žádná legrace.Když už ji vyléčili záňet na plicích z respirace tekutin a jídla přichází zas tohle.A já se ptám??Když se mnou maminka spolupracuje naprosto na jedničku,když jsem schopná a připravená dát jí svou péči a lásku ublížím jí,že si jí vezmu domu na revers?Prognozy podle doktorky jsou stejně smrt...Tak co bude lepší??Nechat ji zemřít na ldn kde s ni nikdo necvici i kdyz nám to slíbili???Nebo doma kde dostane důstojné zacházení a péči a především lásku?Dále se ptám a prosím o vysvětlení.Co znamená v praxi když si vezmu člověka na revers domů?Jaké budou důsledky když se něco stane,cokoliv z těch komplikací nebo nedej bože zemře doma?
Už jsem zoufalá strašně zoufalá...

Přidat nový příspěvek