Re: Re: Re: Re: těžká mozková příhoda

Datum: 19.12.2012 | Vložil: Veronika H.

Děkuju moc. Včera mi řikali, že to vypadá že pohyblivá je levá strana a prává je postižena. Doktorka řekla, že maličko reaguje na bolest,ale nepochopila jsem u které strany myslí.Co vím, tak nemluví má ochrnutou pusu (spadlé oba koutky) ale včera mu vyndali tu dýchací trubici a dýchá sám. manžel má pocit, že je poznal, nic méně levou ruku trochu "trochu stistkne pěst) pravá vůbec, hlavou nehýbe, jen otevře oči, když na něj mluví (Táto slyšíš nás, otevři oči, stiskni ruku...) a pak za chvilku zase zavře, jako že na chvilku usne a tak se to včera stále opakovalo dokola.Dneska by ho měli převést z JIP a když by prý nenastal žádný krok zpět (stav by se nezhoršul) mohlo by se uvažovat o převozu koncem tohoto roku do ČR.Já se zeptám, paní doktorka tady v ČR nám řekla, že když si vyjednáme sami, tak by jsme si hohli vybrat, kam ho převezou (jako do jaké nemocnice) kam by jste tady v Praze doporučil?Napadla nás Motol (ale ta je asi spíš onkologická) a pak Vojenská nemocnice či Ikem (kvůli těm cévám) Nebo která by tak byla nejlepší k té mtvičce? Děkuju moc za radu a váš názor.
Veronika

Přidat nový příspěvek